החלטתם להתגרש? בני זוגכם תבעו אתכם?

משרדנו הוקם על ידי עורך דין גירושין זאב פז, מומחה לדיני משפחה וגירושין, מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין משנת 1995.

בתחילת דרכו התמחה עורך דין זאב פז בפרקליטות הפלילית מחוז תל-אביב ולאחר מכן כיהן כשותף בכיר במשרד עורכי דין העוסק בתחום הגירושין ודיני המשפחה. בין היתר שימש עו"ד זאב פז, במהלך השנים, כיועץ משפטי לגופים שונים וכמנהל בכיר במספר חברות היי-טק מובילות בארץ.

כיום, עו"ד זאב פז הנו הבעלים של משרד עורכי דין מוביל בתחום הגירושין, על כל היבטיו ובעל מומחיות בניהול תיקי גירושין מורכבים, הן בבתי המשפט והן בבתי הדין הרבניים. עורך דין זאב פז הנו בעל ניסיון וידע עשיר בתחום דיני המשפחה והגירושין ופועל מתוך חשיבה יצירתית במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו, כאשר העדיפות הראשונה נתונה תמיד להסכם – מתוך עמדת כח.

מגיע לכם לקבל פתרונות יעילים ומהירים המתאימים למקרה שלכם. אנו נסביר לכם את זכויותיכם באופן ברור ונתכנן עמכם את הפיתרון המהיר והיעיל ביותר לגירושין שלכם. אנו נעבור עמכם את התהליך ונלחם למענכם ולמען ילדיכם במהלך הפרידה והגירושין כך שתוכלו לחזור למסלול חייכם מהר ככל האפשר. אנו נייעץ לכם ונסייע לכם בהבנת הברירות העומדות בפניכם, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם, הן ברמה האישית-רגשית והן ברמה הכלכלית.

תפקידנו הוא לראות מעבר לסוגיות המשפטיות והטכניות ולתת מענה גם לגורמים האנושיים כגון המשפחה, הילדים והחרדות, אשר באופן טבעי מהוות חלק בלתי נפרד מהליך הגירושין. מטרתנו היא לנהל הליך גירושים קצר, מהיר ויעיל ככל שניתן אך אנחנו מחויבים, מעל הכל, להגן על האינטרסים שלכם ולתת משקל לא רק לניסיוננו המשפטי אלא גם לרצונכם ולמטרותיכם.

אנו מאמינים, שבמסגרת כל הליך גירושין, ניתן להגיע להישגים משפטיים מצוינים באמצעות גישה אישית הלוקחת בחשבון, בין היתר, את המצוקה אשר בה נתון גם הצד השני. אנו נעשה כמיטב יכולתנו להגיע לפשרה הטובה ביותר עבורכם, מחוץ לכותלי בית המשפט, תוך שמירה על הנכסים שלכם ותוך יצירת ביטחון כלכלי עבורכם אך, באם נידרש לכך, נילחם עבורכם בבית המשפט ובבית הדין הרבני, עד להשגת התוצאה הטובה ביותר שניתן.

אם אתם מחפשים עורך דין לגירושין אשר יעבוד אתכם ועבורכם בנחישות, רגישות ומקצועיות הגעתם למקום הנכון!

למה לבחור בנו?

משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה כ- 20 שנה!

אנו נשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם!

מובטח לכם יחס אישי וליווי מקצועי צמוד לאורך כל התהליך!

שקיפות מלאה ותשלום גלובאלי, על כל התיק, ללא הוצאות נסתרות!חייגו עכשיו! 03-5753471, 054-6604197