החלטתם להתגרש? בני זוגכם תבעו אתכם?

האם החלטתם להתגרש?
האם הנכם שוקלים להתגרש לאור התדרדרות הקשר והיחסים עם בני זוגכם?
האם כבר קיבלתם תביעת גירושין ואתם מתכננים כעת את תגובתכם?


אם התשובה לאחת מן השאלות הללו היא "כן", הרי שהגעתם למקום הנכון.

תהליך הגירושין יכול, בסופו, לפתוח בפניכם דלת חדשה לחיים טובים ורגועים יותר, אך יכול גם להותיר אתכם סחוטים מבחינה רגשית, נפשית וכלכלית למשך שנים.

לאופן שבו תתגרשו ולהסדרים שתגיעו אליהם - או אשר יונחתו עליכם - במהלך הגירושין תהיה השפעה עמוקה וארוכת טווח על חייכם, גם לאחר הגירושין. משמעותו של המשפט הקודם מתעצמת יותר ויותר, ככל שמערכת היחסים שלכם עם בני זוגכם סבוכה ומורכבת יותר וכוללת ילדים משותפים, עסקים, נכסים ו/או חובות שנצברו במהלך החיים המשותפים.

על מנת לנצח בגירושין ולהימנע מטעויות יקרות וממלכודות משפטיות, אתם זקוקים הן למידע והן לסיוע משפטי מגורם מקצועי, מומחה בתביעות גירושין, אשר ינהל עמכם ועבורכם את הליך הגירושין באופן שיאפשר לכם להיות השולטים בתהליך ולא הנשלטים.

שליטה בתהליך הגירושין ע"י תכנון אסטרטגיה נכונה – המתאימה לכם – תיתן לכם את השקט הנפשי אשר לו אתם זקוקים יותר מכל לאורך כל תהליך הגירושין.

צריך להודות ששגיאות הן דבר אנושי, אולם שגיאות במהלך תהליך הגירושין עלולות להיות יקרות וכואבות ויש להימנע מהן ככל שניתן ע"י תכנון נכון וע"י בחירה בעורך דין גירושין אשר הנו לא רק מקצועי ולוחמני אלא גם שקול, רגיש, מתחשב וזמין בשעות הקשות שלכם.

עו"ד זאב פז הנו מומחה לתביעות גירושין בעל נסיון רב וותק של כ - 20 שנה בתחום זה. הייעוץ במשרדנו מתמקד במתן תשובות מידיות למקרה הספציפי שלכם והטיפול בתיק הגירושין הנו מקצועי ויעיל תוך ליווי צמוד והשגת תוצאות מהירות.


למה לבחור בנו?

משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה כ- 20 שנה!

אנו נשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם!

מובטח לכם יחס אישי וליווי מקצועי צמוד לאורך כל התהליך!

שקיפות מלאה ותשלום גלובאלי, על כל התיק, ללא הוצאות נסתרות!



חייגו עכשיו! 03-5753471, 054-6604197